Obóz Sportowy Łazy 9-18.08.2013

By
Updated: 20 sierpnia, 2013

W dniach 9-18 sierpnia 40 zawodniczek GKS GROM Turowo przebywało na obozie sportowym w nadmorskiej miejscowości Łazy.

20130818_002

Podobnie jak w roku ubiegłym gościliśmy w Ośrodku Wczasów Rodzinnych Universal. Do dyspozycji mieliśmy wydzieloną plażę, boisko trawiaste i wielofunkcyjne oraz świetlicę. Zakwaterowani zostaliśmy w 3 i 4 osobowych pokojach z łazienkami. Kuchnia serwowała nam urozmaicone posiłki, które nasze zawodniczki pochłaniały z wielkim apetytem.

      20130818_001

 
 

Ciekawym doświadczeniem sportowym, był sparing naszych grup, z przebywającymi w tym czasie w Osiekach, zawodniczkami zaplecza ekstraklasy kobiet Katarzynkami Toruń. Na zaproszenie Torunia, mecze rozegraliśmy w Sianowskiej Hali. Były to spotkania jednostronne, choć nie o wynik tu chodziło. W barwach Katarzynek wystąpiły zawodniczki otrzymujące już minuty na boiskach PLKK.

20130818_003

 
 

Najwięcej radości zgromadzonej publiczności i trenerom, sprawiły zmagania młodszych roczników.

Na obozie nie tylko z treningów nasze koszykarki wyciągnęły dużo radości. Zorganizowały bowiem pierwsze edycje klubowe „Tap Madl” oraz „Mam Talent!”. Śmiechu było co niemiara, więcej już niedługo w krótkim reportażu Video w naszym kanale na YouTube.

 
 

Podsumowując. Był to największy, jak do tej pory w historii naszego Klubu obóz sportowy.20130818_006

Czterech trenerów z 40 zawodniczkami, w wieku 9-17 lat, było „skazanych” 😉 na swoje doborowe towarzystwo, przez dziewięć dni. Potwierdzeniem świetnej atmosfery na obozie są radosne miny uczestników, uwiecznione na ponad sześciuset fotografiach w galerii, do której serdecznie zapraszamy.

 20130818_005
 
 

Powracamy do domów z dużą ilością pozytywnej energii i chęci pracy w nowym sezonie i roku szkolnym. 7 września rozegramy już pierwsze sparingi w Słupsku. Natomiast 14-go odbędą się warsztaty koszykarskie, połączone z naborem dziewczynek rocznika 2003. O wszystkim będziemy informowali na bieżąco na naszych stronach…

 

You must be logged in to post a comment Login