Obóz Sportowy Miastko 2014

By
Updated: 23 sierpnia, 2014

20140815_07Obóz Sportowy GKS GROM Turowo odbył się w dniach 15-23.08.2013 w miejscowości Miastko.

Grupa 35 dziewcząt roczników 2001-2002-2003 została zakwaterowana wraz z trenerami w kilkuosobowych pokojach, w ustronnie położonym ośrodku sportowym. Każda z grup, trenowała dwa razy dziennie.

Posiłki serwowała nam sprawdzona kuchnia, której dania nie przypominały szkolnej stołówki, a raczej logo_tadmedrestauracyjne. W połowie obozu, zaplanowano dzień przerwy od treningów. Wybraliśmy się więc do Wioski Hobbitów, położonej w Sierakowie Sławieńskim. Świetna zabawa, jak się okazało, nie tylko dla najmłodszych.

Ciekawostką były również odbyte warsztaty cysterskie.

Wieczorem, odbyliśmy kurs szkolenia pierwszej pomocy, przeprowadzony przez Ochotniczą Grupę Ratowniczą TADMED. Dziękujemy za pełen profesjonalizm !

Po pełnym wrażeń dniu, powróciliśmy do treningów.20140815_06

Czwartkowy obiad, w odpowiedzi na zaproszenie naszych restauratorów, zjedliśmy w restauracji Maxima. Desery lodowe zniknęły jeszcze szybciej ze stołów, niż wyśmienity obiad. Polecamy najlepszą gastronomię w Miastku (ul. Stolarska 3).

20140815_08Wieczorem, grupa rocznika 2001/2002 rozegrała mecz sparingowy z kadetkami rocznika 1998/99 UKS Basket Miastko, nieoczekiwanie ulegając jedynie kilkoma koszami. Mecz zakończył się wygraną średnio 2-3 lata starszych rywalek 41-29.

Położenie bazy treningowej sprzyjało także pieszym wędrówkom. Dookoła nas roztaczały się zielone, górzyste tereny, z których korzystaliśmy podczas porannych rozruchów 😉

Ostatni obozowy wieczór upłynął przy ognisku. Tradycyjnie jak co roku, najstarsze obozowiczki zorganizowały otrzęsiny nowym „kociakom” w klubie. Radość na twarzach uczestników sama mówiła za siebie.20140815_05

Chcieliśmy z tego miejsca serdecznie podziękować zarówno Gminie Szczecinek jak i Starostwu Powiatowemu, dzięki ich znacznemu wsparciu w obozie udział wzięły wszystkie, podkreślamy wszystkie trenujące zawodniczki roczników 2001-2002-2003. dofinansowano

Podsumowując był to już piąty obóz sportowy naszego Klubu. Kolejny, w którym udało się zrealizować duże zamierzenia treningowe, zintegrować zawodniczki ze sobą i zmotywować do ciężkiej pracy w grupach. Jednocześnie dostarczyć wielu niezapomnianych i radosnych wrażeń całej GROMadce.

20140815_09

Po kilku dniach przerwy kontynuujemy treningi, już w Turowie (szczegóły znajdą się w poniedziałek, w zakładce dla zawodniczek). Przygotowania z pewnością zaprocentują już w pierwszy weekend września. Wówczas rocznik 2001/02 weźmie udział w trzydniowym turnieju im. Zbyszka Żynisa w Słupsku. Dwa tygodnie później, roczniki 2001/02 i 2003 jadą do Bydgoszczy na Ogólnopolski Turniej, gdzie rywalizować będą w gronie 28 zespołów.

Zapowiada się bardzo pracowity sezon !

Na koniec relacji zapraszamy do bardzo obszernej galerii z naszego miasteckiego obozu sportowego 😉

20140815_01

You must be logged in to post a comment Login