U16 – Olimpijczyk Drawsko Pom.

Updated: 10 listopada, 2015

20151108_1

W minioną niedzielę – 8 listopada 2015 – kadetki młodsze (R’2001) rozpoczęły zmagania w Mistrzostwach Województwa Zachodniopomorskiego – kategorii wiekowej U16. Do rozgrywek zgłosiliśmy zespół jako młodszy – górna granica wieku to rocznik 2000.

W pierwszym spotkaniu na własnym parkiecie podejmowaliśmy dobrze nam znanego rywala UKS Olimpijczyk Drawsko Pomorskie.

Zawodniczki GROMu dobrze spisały się jedynie w pierwszych 15 minutach meczu. Jedynie w pierwszej i do połowy drugiej kwarty, trener Marcin Pietrzak mógł być zadowolony ze swoich podopiecznych. Niestety z upływem czasu gra gospodarza obfitowała w zbyt duża ilość własnych, niewymuszonych strat, które to przeciwnik zamieniał na punkty. 20151108_2

GKS GROM Turowo  33 : 81  UKS Olimpijczyk Drawsko Pomorskie

(10:21; 11:24; 5:19; 7:17)

20151108_alikDla GROMu:  Król Izabela 10, Szewczyk Karolina 9 (1×3), Górzyńska Karolina 5, Bukowska Daria 4, Tomaszewicz Kinga 2, Kononowicz Magdalena 2, Smółka Katarzyna 1, Wita Anna, Gorbacz Julia, Patalas Julia, Wiśniewska Wiktoria, Noga Agata 0.

Dziękujemy Andrzejowi „Alikowi” Buczackiemu za profesjonalne zdjęcia i zapraszamy częściej na nasze spotkania.

Opiekę medyczną nad wydarzeniem sprawował profesjonalny zespół ratownictwa medycznego TAD-MED. Na szczęście bez interwencji 😉

Mamy nadzieję, że po tym słabym spotkaniu zespół otrząśnie się by już w kolejny weekend, będąc gospodarzem kolejki MWLG, stawić czoła UKS Herkules Białogard oraz Zespołowi Szkół nr 15 Mistrzostwa Sportowego w Bydgoszczy. Na turniej już dziś zapraszamy.Tadmed