MWLG Turowo

By
Updated: 21 maja, 2017

21 maja 2017 w Turowie kadetki GKS GROM Turowo rozegrały ostatnie spotkanie sezonu zasadniczego Międzywojewódzkiej Ligi Gimnazjalnej.

Mecz zakończył się pewnym zwycięstwem podopiecznych Marcina Pietrzaka nad drużyną Jedynki Lębork.

Tym samym drużyna kadetek z kompletem zwycięstw w 14 spotkaniach, bez porażki, z pierwszego miejsca awansowała do turnieju finałowego ligi – Final Four.

Jednocześnie wywalczyliśmy prawo organizowania tej imprezy, która odbędzie się już za tydzień 27 maja w Turowie.

W drugim spotkaniu Herkules Białogard nie dał rady Jedynce Lębork. Mecz był nerwowy i wyrównany do przerwy. W trzeciej kwarcie podopieczne Beaty Ugodowskiej wyszły na prowadzenie, które dowiozły do końcowej syreny.

GKS GROM I Turowo  83 : 26  UKS JEDYNKA Lębork

(24:7; 17:5; 18:8; 24:6)

Dla GROMu:  Noga Agata 19 (3×3), Bukowska Daria 16, Górzyńska Karolina 12, Wit Anna 10, Szewczyk Karolina 10, Wiśniewska Wiktoria 8, Tomaszewicz Kinga 6, Kononowicz Magdalena 2.

Dla JEDYNKI:  Syldatk Jagoda 11, Śliwińska Marta 10, Wołodkowicz Paulina 3 (1×3), Kubisiak Julia 2.

UKS JEDYNKA Lębork  38 : 27  UKS HERKULES Białogard

(4:8; 9:7; 13:7; 12:5)

Dla JEDYNKI:  Sułkowska Nikola 15 (3×3), Śliwińska Marta 11, Wołodkowicz Paulina 5, Kubisiak Julia 4, Syldatk Jagoda 3.

Dla HERKULESA:  Mierzejewska Michalina 11, Amarowicz Zuzanna 5 (1×3), Drewnowska Alicja 4, Ziółkowska Wiktoria 4, Olszak Aleksandra 2, Kacprowicz Julia 1.