Poza zasięgiem …

By
Updated: 8 października, 2017

Poza zasięgiem …

i nie chodzi tu niestety o brak zasięgu sieci – uwielbianych przez dzieciaki i młodzież telefonów komórkowych.

28 października 2017 meczem w Koszalinie z KSKK Koszalin młodziczki GKS GROM Turowo rozpoczęły sezon ZOZKosz w kategorii U14. Liga młodziczek w naszym województwie liczy w sezonie 2017/18 zaledwie cztery zespoły 🙁

Dwa z nich bardzo silne – poza zasięgiem – Koszalin i Szczecin i dwa znacznie słabsze Kołobrzeg i Turowo.

Trenerzy Koszalina Przemysław Pacynko i Zbigniew Pietrzak  oparli grę swojego zespołu na trzech zawodniczkach, od kilku lat ogrywanych ze starszym rocznikiem, reprezentantek województwa i uczennic GOSSM w Człuchowie.

Zespół Grzegorza Bolechowskiego w starciu z nimi nie miał niestety zbyt wielu argumentów.

Widoczna była różnica wieku w systemie pasarella dziewcząt z Turowa. Nasz właściwy rocznik 2004 w porównaniu z rówieśniczkami z Koszalina wyglądał fizycznie jak „młodsze siostry” a co dopiero druga połowa drużyny złożona z młodszych o rok i dwa lata dziewcząt.

Fizyki nie oszukasz – nie dziś – pozostaje być cierpliwym. Niestety to nie ostatni trudny przeciwnik Turowa w tej kategorii wiekowej. Za tydzień potyczka z Kusym Szczecin.

KSKK Koszalin  114 : 18  GKS GROM Turowo

(43:5; 20:3; 26:6; 25:4)

Dla GROMu:  Bolechowska Jagoda 7, Sałasińska Martyna 2, Kopernatzka Wiktoria 2, Siegert Anna 2, Mikierysz Natalia 2, Zglińska Sandra 2, Kowalewicz Weronika 1.

You must be logged in to post a comment Login