w pogoni za marzeniami …

By
Updated: 24 czerwca, 2018

Niezmiernie miło jest nam poinformować, że wychowanki naszego Klubu dalej rozwijają się świetnie i to nie tylko sportowo. 22 czerwca 2018 podczas gali zakończenia roku szkolnego w Zespole Szkół Sportowych w Człuchowie, Karina Mielnikiewicz uczennica GOSSM Człuchów, odebrała wyróżnienie za wysokie wyniki w nauce i najwyższą frekwencję w szkole i na treningach od Prezesa Pomorskiego Okręgowego Związku Koszykówki – Marcina Korpolewskiego.

Podobnie Daria Bukowska i Izabela Król, uczennice liceum pod patronatem Marcina Gortata w Poznaniu, odebrały wyróżnienia z rąk naszego „jedynaka” w NBA. Dodatkowo Izę spotkała mega niespodzianka, w nagrodę za swoje osiągnięcia naukowe oraz sportowe a także zaangażowanie w życie społeczne szkoły otrzymała bilet do USA. Zaproszenie Fundacji Marcina Gortata MG13 na tygodniowy pobyt za oceanem zostanie zrealizowane w nowym sezonie NBA już po wakacjach. Mecz na żywo z udziałem naszego środkowego będzie z pewnością „wisienką na torcie” podczas tego wyjazdu.

Dziewczętom gratulujemy sukcesów a wszystkim naszym zawodniczkom słonecznych i bezpiecznych wakacji 😉

You must be logged in to post a comment Login