MLM Drawsko Pomorskie

By
Updated: 7 kwietnia, 2019

06 kwietnia 2019 wyruszyliśmy do Drawska Pomorskiego na trzecią kolejkę Międzywojewódzkiej Ligi Młodziczek.

Rozegraliśmy dwa spotkania, z Olimpijczykiem Drawsko Pom. oraz Akademią Mały Kosz Białogard.

Po pierwszym meczu mogliśmy cieszyć się wygraną, natomiast w drugim meczu musieliśmy uznać wyższość zespołu z Białogardu.

UKS OLIMPIJCZYK Drawsko Pom. 34 : 45 GKS GROM Turowo

(6:8, 12:18, 8:13, 8:6)

Dla Turowa: Siegert Anna 11, Lewicka Julia 8, Piecewicz Natalia 8, Kulesza Wiktoria 8, Sałasińska Martyna 4, Czułada Maja 2, Jabłońska Lena 2, Przyborek Liliana 2, Cupała Julia, Kulesza Aleksandra, Adamajć Magdalena, Łazar Zuzanna 0.

AKADEMIA SPORTU MAŁY KOSZ Białogard 41 : 25 GKS GROM Turowo

(6:7, 16:10, 8:4, 11:4)

Dla Turowa: Siegert Anna 10, Lewicka Julia 6, Sałasińska Martyna 4, Kulesza Wiktoria 3, Piecewicz Natalia 2, Łazar Zuzanna, Adamajć Magdalena, Przyborek Liliana, Cupała Julia, Czułada Maja, Jabłońska Lena, Kulesza Aleksandra 0.

Mecze w Drawsku pokazują, że zdecydowanie lepiej czujemy się grając „w domu”, przy dopingu własnych kibiców.

To był ciężki turniej, gdzie w obydwu meczach musieliśmy mocno walczyć o każde posiadanie. Brak skuteczności z łatwych pozycji rzutowych oraz błędy w obronie sprawiły, że w drugim spotkaniu niewiele mieliśmy do powiedzenia.

Cieszy natomiast fakt, że dziewczęta były bardzo zaangażowane w rywalizację sportową, oraz że podejmują walkę do ostatniego gwizdka, nie patrząc na wynik spotkania. Każdy mecz, zwłaszcza ten przegrany, to dla nas ogromna nauka.

Za tydzień wyruszamy do Kołobrzegu, na rywalizację z zespołami Kotwicy Kołobrzeg oraz ponownie Akademii Mały Kosz Białogard.

You must be logged in to post a comment Login