MLM Kołobrzeg

By
Updated: 20 maja, 2019


19 maja 2019 wyruszyliśmy do Kołobrzegu na nasz ostatni wyjazdowy turniej w ramach Międzywojewódzkiej Ligi Młodziczek.

Rozegraliśmy dwa spotkania, z Akademią Mały Kosz Białogard oraz gospodarzem Kotwicą Kołobrzeg.

GKS GROM Turowo 43 : 33 AKADEMIA SPORTU MAŁY KOSZ Białogard

(9:11, 7:6, 12:8, 15:8)

Dla Turowa:Sałasińska Martyna 23, Kulesza Wiktoria 7, Siegert Anna 5, Lewicka Julia 4, Czułada Maja 2, Przyborek Liliana 2, Jabłońska Lena 0, Górzyńska Julia 0, Adamajć Magda 0.

Po meczu z Białogardem chciałbym pochwalić nasze zawodniczki przede wszystkim za świetną postawę w obronie. Wszystkie dawały z siebie 100% w defensywie. Widać również poprawę w kilku aspektach technicznych, co przekładało się na zdobycze punktowe. Postawę, którą zaprezentowały nasze dziewczęta chciałbym widzieć w każdym meczu.

Energa Kotwica 50 Kołobrzeg 40 : 28 GKS GROM Turowo

(0:7, 10:8, 12:11, 18:2)

Dla Turowa:Sałasińska Martyna 11, Siegert Anna 7, Lewicka Julia 6, Czułada Maja 2, Kulesza Wiktoria 2, Jabłońska Lena 0, Górzyńska Julia 0, Adamajć Magda 0, Przyborek Liliana 0.

Zabrakło „prądu”!

Po bardzo zaciętym pierwszym spotkaniu widać było spore zmęczenie na twarzach naszych dziewcząt. Początek spotkania wprawdzie układał się po naszej myśli, ale nie potrafiliśmy zagrać równo całego meczu i straciliśmy atuty ofensywne. Z każdą minutą spotkania wracała pewność siebie gospodyń, które wykorzystując naszą niemoc wygrały ostatnią kwartę 18:2.

To był dla nas bardzo wymagający i męczący turniej, ale jednocześnie kolejne bezcenne doświadczenie dla dziewcząt, które przecież dopiero w tym sezonie rozpoczęły swoją ligową przygodę z koszykówką.

Z różnych przyczyn, w turnieju wzięło udział zaledwie 9 naszych zawodniczek i widać było, że brakowało odpoczynku i oddechu naprawdę mocno grającym „Gromiankom”. Jako trener jestem zadowolony z ogółu turniejowej rywalizacji i dumny, że dziewczęta podjęły walkę i nie odpuszczały do ostatniego gwizdka.

You must be logged in to post a comment Login