Koszykówka jest Kobietą … a do tego piękną

By
Updated: 23 czerwca, 2020

Nie bardzo jest niestety o czym pisać jeśli chodzi o rywalizacje sportowe w obecnym okresie, więc piszemy o ciekawostkach.

Do jednej z nich można z pewnością zaliczyć niespodziankę jaka spotkała nasze koszykarki na treningu w zeszły czwartek. Odwiedziła nas bowiem rozpoznawalna w całym świecie mody Karolina Pisarek.

Dla wielu wielbicieli kobiecego piękna Top Model – dla naszego Klubu po prostu była zawodniczka 😉

Obecne na treningu dziewczęta miały okazję nie tylko zobaczyć Karolinę „na żywo” ale również chwilę z nią porozmawiać, zrobić sobie z nią „selfie”, odebrać autograf.

Była zawodniczka naszego Klubu przed kamerami stacji TVN rozegrała mecz jeden na jeden ze swoją byłą wychowawczynią a obecnie dyrektor Szkoły Podstawowej w Turowie Iloną Kaźmierską. W wywiadzie dodała, że z sentymentem wraca w rodzinne strony. Koszykówka natomiast ukształtowała wiele cech jej charakteru, dzięki którym możliwe było dążenie do życiowego sukcesu.

Motywując obecne na treningu dziewczęta, Szczecinecczanka podkreślała jak ważne są praca zespołowa, wytrwałość i konsekwencja. Dziś jej marzenia się spełniają. Nas natomiast niezmiernie cieszy fakt, że nadal potrafi być normalną „koszykarą” z małej miejscowości gdzieś w Polsce 😉

Dziękując za spotkanie, życzymy Karolinie dalszych sukcesów w karierze zawodowej !

You must be logged in to post a comment Login