Mecz kontrolny z KSKK Koszalin

Updated: 30 grudnia, 2012
Do sparingu doszło 28.12 w Koszalinie w hali ZOS przy ul. Głowackiego.

Tym razem wyraźnie lepsze okazały się podopieczne Andrzeja Curyla. Wykorzystały atut własnego (mniejszego) boiska i skutecznymi akcjami podwojeń w obronie od początku spotkania narzuciły swój styl gry.Mecz dla Turowa rozpoczął się bardzo niekorzystnie. Dopiero przy stanie 13:2 i po pierwszym czasie Marcina Gurtatowskiego, nastąpiła lekka poprawa w grze przyjezdnych. Po dwóch kwartach KSKK schodziło do szatni z 16 punktową przewagą. Trzecia kwarta znacznie lepsza w wykonaniu GROMu – a 10pkt. „RUN” pozwolił na zbliżenie się na minus 8 do rywalek.

Niestety tylko na to, w tym dniu było stać nasze koszykarki. Słaba egzekucja rzutowa oraz „dziury” w obronie sprawiły, że Koszalin ponownie objął wysokie prowadzenie, którego nie oddał już do końca spotkania. Zawodniczki KSKK zagrały z bardzo wysoką skutecznością oraz bardzo mocno w obronie.Po dobrym poprzednim, wygranym spotkaniu w Turowie, był to jeden ze słabszych występów GROMu w tegorocznym sezonie, mamy nadzieję, że spowodowany jedynie Świątecznym przejedzeniem ;)Z nowymi siłami i w Nowym Roku 2013 będziemy mieli okazję zmierzyć się z Koszalinem ponownie.

20121125_000KSKK Koszalin  74  : 44  GKS GROM Turowo
 (19:12; 19:10; 12:16; 24:6)

Dla KSKK:  Sak Nadia 18, Królik Weronika 12 (2×3), Romanko Anita 10, Popławska Agnieszka 8, Machnikowska Monika 8, Pawłowicz Klaudia 6,  Brzezińska Aleksandra 6, Dalak Marta 4, Juraszczyk Magda 2, Stecka Natalia, Szymczak Iza 0.

Dla GROMu:  Porzezińska Anna 14, Czuk Ludka 10, Goreńska Karolina 10, Jankowska Olga 8, Kowalczyk Anna 2, Jabłońska Gienia, Jabłońska Celina, Burdziak Dominika, Białkowska Sonia, Sitkiewicz Patrycja, Stępień Katarzyna 0.