U14 ZOZKosz KSKK Koszalin

Updated: 22 lutego, 2016

20160222_01Tym razem w poniedziałek 22 lutego 2016 został rozegrany mecz ligowy U14 ZOZKosz pomiędzy KSKK Koszalin i GKS GROM Turowo.

Również nietypowo, początek meczu należał do podopiecznych Marcina Gurtatowskiego. Przez ponad trzy minuty odpieraliśmy ataki gospodarza. Przy prowadzeniu GROMu 5:0 – które po nonszalancji dwóch akcji w kontrze powinno wynosić 9:0. W kolejnych minutach narzuca nam swój styl gry i do przerwy przegrywamy 16 oczkami.

W drugiej połowie niemal wyrównana gra, potrafimy „podnieść rękawicę” i walczymy. Trzecią i czwartą kwartę przegrywamy jedynie trzema punktami.

Wymusiliśmy w tym meczu 26 przewinień przeciwnika w grze 1:1, wykonaliśmy 37 rzutów osobistych przy skuteczności 40%, oddaliśmy znacznie więcej rzutów od przeciwniczek z półdystansu, trafiliśmy nawet trójkę. Styl gry i jej obraz z meczu na mecz wygląda lepiej.

Na indywidualne wyróżnienie zasłużyła tym razem Iza Komorska. Najczęściej faulowana (13 rzutów osobistych), najczęściej zbierająca i blokująca naszego zespołu. Nasza środkowa wyróżniała się w „polu pomalowanym” pod obiema tablicami.

KSKK Koszalin  72 : 50   GKS GROM Turowo

(18:9; 19:12; 15:12; 20:17)

Dla GROMu:  Komorska Izabela 12, Zelmanowska Alicja 10, Tomaszewska Eliza 8, Wit Anna 7, Kowalik Joanna 4 (1×3), Tiede Narina 3, Maciukiewicz Adrianna 2, Sobolczyk Julia 2, Bogdanowicz Kamila 1, Nocek Julia 1, Dębowska Klaudia, Sobolczyk Julia 0.

20160222_03

Dziś to zbyt mało na silny zespół Zbigniewa Pietrzaka, któremu gratulujemy awansu do rozgrywek strefowych. Okazja do rewanżu już w najbliższy piątek na turnieju w którym bierzemy udział.

II Ogólnopolskiego Turnieju Koszykówki Dziewcząt (r. 2003)
o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 13 w Gorzowie Wlkp.

W dniach 26-28 lutego 2016 r w Gorzowie Wielkopolskim zagramy:

26 lutego (piątek)  o 13:00 z MKS MOS Wrocław / o 15:30 z KSKK Koszalin

27 lutego (sobota)  o 11:00 z SP 13 Gorzów Wlkp. / o 15:00 z MUKS Szok Bojanowo

28 lutego (niedziela)  o 10:30 z Enea AZS PWSZ