ZOZKosz U14K Gryf Goleniów

By
Updated: 11 listopada, 2016

gryfgoleniowlogo

W drugiej kolejce ligi młodziczek organizowanej przez Zachodniopomorski Związek Koszykówki podopieczne Marcina Gurtatowskiego udały się do Goleniowa. Tam nowo powstała w tym sezonie, żeńska drużyna Gryfa Goleniów podejmowała nasze młodziczki. Warunki fizyczne zawodniczek z Goleniowa były jedynym elementem przewagi po stronie rywala. Widoczny był brak organizacji w obronie i ataku w początkowym etapie rozwoju zespołu. Cieszy fakt powstania nowej drużyny żeńskiej w województwie 😉 Życzymy wytrwałości w szkoleniu.

Zespół z Turowa próbował różnych systemów obrony – atak jednak z uwagi na brak organizacji obrony przeciwnika organizowany był dość przypadkowo. Po dwóch łatwych zwycięstwach w lidze związkowej czekają nas ciężkie spotkania z KSKK Koszalin – 11.12. w Turowie oraz z zespołem Kusy Wilki Szczecin 17.12 na wyjeździe.

W spotkaniu punktowały wszystkie wystawione do gry zawodniczki Gromu.

GRYF Goleniów  18 : 109   GKS GROM Turowo 

(7:26; 3:33; 4:24; 4:26)

Dla GROMu:  Komorska Izabela 26, Słowińska Martyna 14, Zelmanowska Alicja 14, Nocek Julia 12, Kowalik Joanna 10, Tomaszewska Eliza 9, Bogdanowicz Kamila 8, Tiede Narina 6, Maciukiewicz Adrianna 6, Sobolczyk Julia 2, Sobolczyk Martyna 2.

You must be logged in to post a comment Login